Hrajeme si s Ozoboty a programujeme – pro skupiny

Vyrážíte s dětmi (se školním kolektivem) do Prahy na výlet? Hledáte zajímavou a zároveň vzdělávací aktivitu, která bude děti bavit? Přijďte si s dětmi pohrát a naprogramovat roboty Ozobot do našeho Talentpointu Intellectus s našimi lektory – dvě stanice tramvají od Karlova náměstí.

Je možnost objednat po domluvě i celý program přímo do Vaší školy, na Váš tábor, na narozeninovou oslavu místo klauna, do firmy či organizace po Praze a dle vzdálenosti i mimo Prahu. Po dohodě možnost mohou udělat i naši kolegové v Brně či v okolí Brna.

Co si děti vyzkouší? Postaví si vlastní Ozobotí dráhu, naprogramují robota nebo pomohou najít vhodnou cestu různým pohádkovým hrdinům.

Vhodné pro děti od 6 do 12 let a pro skupinky 15 – 30 dětí.

Workshop bude formou týmové práce.

Na workshopu se dětem věnují 2 lektoři z našich kroužků.

Cena: 3000 Kč/skupinka dětí při uskutečnění v Talentpointu Intellectus, 3000 Kč/skupinka dětí u Vás ve škole nebo v organizaci + cestovné lektorů a přepravné pomůcek. Pedagogický dozor zdarma – na 30 dětí 2 dospělí.

Nutný pedagogický dozor na akci – nelze nechat samostatnou skupinku dětí jen našim lektorům. 

Přihláška: zde

Do přihlášky prosíme uveďte termíny workshopů, kdy se vám čas nejlépe hodí. Lépe více termínů. Pokusíme se najít vhodný termín pro obě strany.