Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální odpolední aktivitou pro všechny zvídavé děti od 9 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“.  Každá lekce je zaměřena jednu část lidského těla a kombinuje v sobě jak rozšiřování znalostí o jeho částech, tak i zkoumání jeho fungování na sobě, virtuálních simulacích a modelech, které si děti v mnoha případech samy vyrobí a poté odnesou domů.

Kurz má celkem 8 lekcí, 4 v každém pololetí. Lekce probíhá jedenkrát za měsíc (konkrétní náplň a data lekcí najdete v přiloženém pdf souboru níže), trvá 3 hodiny a je zaměřená na 1 část lidského těla.

Lekce je určena pro minimálně 4, maximálně však 6 dětí a základem je individuální přístup a pomoc každému účastníkovi dle jeho schopností a zájmu. Kurzy jsou vhodné pro děti od 9 let (3. třídy), ale vždy záleží na individuálních schopnostech a zájmu dítěte.

Cena: 3 500 Kč s DPH / 4 setkání, každé trvá 3 hodiny
nebo 1 000 Kč / 1 setkání (děti přihlášené na celé pololetí mají při naplnění kapacity přednost)

Kdy: Kurz je naplánován na čtvrtky (15:30-18:30) či soboty (10:00 – 13:00, není zahrnuta strava, vhodné pro mimopražské děti) jednou za měsíc, konkrétní data viz přiložený pdf soubor.

Lektorka: Klára Horáčková (zaměření molekulární biologie a imunologie)

Přihlášky: zde

Více info o náplni a konkrétní data setkání najdete v následujícím souboru: Tajemstvi lidskeho tela – sylabus