Kroužky Talentpoint Budějovická

Kroužky na ZŠ Poláčkova jsou pořádány pro žáky ZŠ Poláčkova, ale i pro veřejnost.

Většina kroužků se otevírá při minimálním počtu 5 žáků a maximálně je možné přijmout na kroužek 10 žáků. Některé kroužky jsou vysoce individualizované. Náplň kroužku a přístup lektora jsou vždy přizpůsobeny individuálně podle složení kolektivu dětí na kroužku. Doporučený věk je orientační, vždy záleží na konkrétních zájmech a vyspělosti dítěte. Pro přihlašování dětí na informatické kroužky doporučujeme, aby dítě umělo číst.

 KUDY SE K NÁM DOSTANETE: Účastníci z řad veřejnosti se schází s lektorem před vchodem školy – postranní vchod ze strany od ulice Rabasova (viz mapka). Družinové děti vyzvedávají lektoři v družinách, starší děti dochází před učebnu sami.

KROUŽKY 2018/19: Kroužky začínají 1. týden v říjnu. Přihlašování na kroužky i ukázkové hodiny je možné pouze přes elektronickou přihlášku níže.

Díky vzájemné spolupráci se ZŠ Poláčkova platí pro jejich žáky na vybrané kroužky nižší cena. Pro uznání slevy je potřeba dodat potvrzení ze školy, že dítě danou školu navštěvuje. Prosíme o zaslání naskenovaného potvrzení emailem na info@intellectus.cz.

LETNÍ TÁBORY 2019 NA TPB – zde.

Přihlášky na kroužky 2018/19 – zde.

Rozvrh kroužků 2018/19 – zde.

Jednorázové workshopy – informace a přihlášky zde.

 

 

 

V případě, že byste chtěli i vy nějaký kroužek na své škole, kontaktujte nás.