Narozeninové oslavy

Narozeninová oslava

Blíží se narozeniny Vašeho malého programátora nebo vědkyně? Chtěli byste pro své dítě uspořádat oslavu se zajímavým programem, kde se všichni budou bavit? Má Vaše dítě rádo bojovky? Chcete oslavu u vás doma nebo v  oblíbené herničce, ale potřebujete zajistit smysluplný program? A hlavně lektora, který se Vašim dětem bude na narozeninové oslavě věnovat?

Zajistíme pro Vás organizaci oslavy na míru dle Vašich přání a požadavků. Využijeme naše již vyzkoušené aktivity pro děti i dospělé na vaši oslavě. Po dohodě můžeme zajistit výzdobu i občerstvení včetně narozeninového dortu. Vybírat můžete z robotiky, pokusů nebo třeba hraní deskových her s odměnou. V zásobě máme i tvořivé a recyklační dílničky

Proč oslavu od nás?

  • originální a smysluplný program oslavy
  • Dbáme na to, aby si děti oslavu užily a něco  nového se dozvěděly
  • Disponujeme vybavením a vše na místo přivezeme

Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme s oslavou již od 5000,-  Kč s DPH.

CHCI OSLAVU NA MÍRU

Firemní akce

Plánujete pro Vaše zaměstnance teambuilding nebo firemní akci a rádi byste program doplnili něčím smysluplným? Můžeme Vám nabídnout buď workshopy na různá témata nebo animační programy na větší akce. Vybírat lze z robotiky, badatelských a kreativních programů nebo deskových her. Pomůžeme Vám na klíč naplánovat program, který bude bavit všechny.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvíme podrobnosti.

CHCI FIREMNÍ AKCI NA MÍRU