Kroužky a další aktivity

Ve školním roce 2023/24 probíhají kroužky a další aktivity pro veřejnost v Praze  na Talentpointu Nedvědovo náměstí v budově Podolské vodárny společnosti Veolia a některé kroužky na Škola Vitae.

Většina kroužků na Talentpointech se otevírá při minimálním počtu 3 žáků a maximálně 6 žáků (výjimky najdete vždy v přihlášce). Kroužky jsou vzhledem k omezenému počtu účastníků vysoce individualizované. Náplň kroužku a přístup lektora jsou vždy přizpůsobeny individuálnímu složení kolektivu dětí na kroužku. Doporučený věk je orientační, vždy záleží na konkrétních zájmech a vyspělosti dítěte. Pro přihlašování dětí na informatické kroužky doporučujeme, aby dítě umělo číst.

Kroužky začínají v říjnu 2023.

Jakmile bude naplněna minimální kapacita, budete informování a zašleme Vám další informace ke kroužkům.
V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@intellectus.cz.

Kroužky Praha

Kroužky Poděbrady a okolí

On-line kroužky – aktuálně nejsou vypsané

 

Přijímáme platby za kroužky, příměstské tábory či jiné naše aktivity formou příspěvků na vzdělávání od zaměstnavatelů Benefit Plus. V případě uplatnění tohoto příspěvku od zaměstnavatele, uveďte v poznámce kód poukazu a informaci, že platíte Benefit plus.

Nově nabízíme také možnost zakoupit dárkové poukazy na naše aktivity. Pokud váháte, co koupit dítěti, můžete mu darovat poukaz na naši libovolnou aktivitu. Hodnotu poukazu si určíte sami. Poukaz lze využít na tábory, kroužky i workshopy.