Aktuality

Kroužky pro rok 2020/21  v Praze a v Poděbradech začínají první týden v říjnu.

I přes nejistou situaci jsme pro Vás a Vaše děti připravili širokou nabídku kroužků, kurzů a dalších aktivit v Praze, Brně, Kladně a Poděbradech.
Chtěli byste mít ve svém městě také Talentpoint, kde se budou scházet nadané a talentované děti? Napište nám nebo zavolejte. Možná to půjde .
V případě zhoršení epidemiologické situace kroužky nebudou zrušeny bez náhrady, jsme připravení přejít dočasně do online výuky než by se situace zase zlepšila.
S online výukou máme zkušenosti a jsme schopni plnohodnotně děti vzdělávat tímto způsobem v programování, ale i v přírodních vědách nebo fotografování. Neradi bychom děti se zájmem o všechny obory připravili o možnost se dále rozvíjet a zlepšovat v tom, co je zajímá a v čem mají potenciál.
  
Pokud nechcete nebo nemůžete z jakéhokoliv důvodu děti na prezenční kroužky přihlásit, ale zároveň chcete, aby se ve svém volném čase vzdělávaly, vypsali jsme letos online kroužky v pololetní, 14 nebo 30 denní podobě.
Aktuální informace najdete vždy na našem Facebooku, pro Prahu na FB Talentpoint Intellectus Nedvědovo náměstí a příp. další dotazy rádi zodpovíme na emailu info@intellectus.cz.
Děkujeme za pochopení a přejeme co nejklidnější prožití školního roku 2020/21 všem!