Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální odpolední aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“.  Každá lekce je zaměřena jednu část lidského těla a kombinuje v sobě jak rozšiřování znalostí o jeho částech, tak i zkoumání jeho fungování na sobě, virtuálních simulacích a modelech, které si děti v mnoha případech samy vyrobí a poté odnesou domů.

Kurz má celkem 8 lekcí, 4 v každém pololetí. Lekce probíhá jedenkrát za měsíc (konkrétní náplň a data lekcí najdete v přiloženém pdf souboru níže), trvá 3 hodiny a je zaměřená na 1 část lidského těla.

Lekce je určena pro minimálně 3, maximálně však 6 dětí a základem je individuální přístup a pomoc každému účastníkovi dle jeho schopností a zájmu. Kurzy jsou vhodné pro děti od 7 let (2. třídy), ale vždy záleží na individuálních schopnostech a zájmu dítěte.

Cena série: 4000 Kč vč. DPH / 2 setkání (á 3 hodiny) s pomůckami a materiálem

Místo kurzu: Talentpoint Nedvědovo náměstí – Podolská vodárna

Kdy: čtvrtek 16:00-19:00 – první dvě podzimní lekce 30. 9. a 21. 10.

Lektorka: Klára Horáčková (zaměření molekulární biologie a imunologie)

Přihlášky na celý kurz: zde

Zaujala vás některá z hodiny a chtěli byste si workshop vyzkoušet? Přihlášky na jednotlivé lekce – připravujeme.

Více info o náplni setkání najdete v následujícím souboru: Tajemstvi lidskeho tela_2019-20_2 (aktualizaci 2021 připravujeme).